دکتر بختیاری، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان: باید پتانسیل‌های موجود را بالفعل کنیم

 | تاریخ ارسال: 1401/5/12 | 
دکتر بختیاری، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان:
باید پتانسیل‌های موجود را بالفعل کنیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه این دانشگاه از پتانسیل‌های بالایی برخوردار است، گفت: باید ضمن شناسایی فرصت‌های موجود، نسبت به بالفعل کردن و مولدسازی آنها اقدام شود تا شاهد برقراری هرچه بیشتر عدالت باشیم.

پایگاه خبری وبدا-زنجان: دکتر حسن بختیاری در جلسه‌ای که روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد، در پی بازدید از واحدهای مختلف دانشکده داروسازی دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، با حضور مسئولین ذیربط تشکیل شد، اظهار کرد: باید قدردان امکانات موجود بوده و با تمام ظرفیت از آنها به نحو احسن استفاده کرد.
وی به لزوم برنامه‌ریزی دقیق و ثروت‌افزایی از طریق دارایی‌های موجود تأکید کرد و افزود: امکانات، زیرساخت‌ها و بسترهای موجود در مجموعه دانشگاه و به ویژه دانشکده داروسازی بسیار ارزشمند و مغتنم است و باید نهایت استفاده از آن برده شود.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان خطاب به مسئولین دانشکده داروسازی تصریح کرد: کمبودها و کاستی‌های جزئی نباید خللی در دستیابی دانشکده به اهداف خود وارد کند.
وی دانشکده داروسازی را بسیار مستعد ترقی و پیشرفت دانست و گفت: این دانشکده می‌تواند با امکانات موجود خود و استفاده بهینه از آنها، بخشی از نیازهای مربوطه دانشگاه را تامین کرده و ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها، درآمدزایی نیز داشته باشد و این درآمدها می‌تواند صرف ارتقاء بخش‌های مختلف دانشکده از جمله پژوهش شود.
دکتر بختیاری با تاکید بر اهمیت بین‌المللی‌سازی دانشگاه و با اشاره به پتانسیل دانشکده داروسازی برای جذب دانشجوی بین‌الملل، تصریح کرد: پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز راه‌اندازی دوره‌های تحصیلی ۴ساله برای دانشجویان بین‌الملل صورت گرفته است و در صورت دریافت این مجوز، تمایل دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه افزایش می‌یابد.  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ادامه این جلسه ضمن شنیدن نقطه‌نظرات رئیس و معاونین آموزش و پژوهش دانشکده داروسازی، به صورت تفصیلی به سوالات آنان پاسخ و راهکارهای لازم را ارائه داد.     

 
 

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 1304 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر