دکتر بختیاری: پروژه‌هایی که آغاز می‌شود باید در اسرع وقت به بهره‌برداری برسد

 | تاریخ ارسال: 1401/5/4 | 
بخش‌های اورژانس و شیمی‌درمانی بیمارستان امدادی ابهر افتتاح شد
دکتر بختیاری:
پروژه‌هایی که آغاز می‌شود باید در اسرع وقت به بهره‌برداری برسد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: هر پروژه‌ای که آغاز می‌شود باید در اسرع وقت و طبق برنامه زمان‌بندی به بهره‌برداری برسد زیرا هرگونه تاخیر، باعث بالا رفتن هزینه‌ها و اخلال در ارائه خدمت به مردم می‌شود.

پایگاه خبری وبدا- زنجان: دکتر حسن بختیاری در آئین افتتاح بخش‌های اورژانس و شیمی‌درمانی و غربالگری سرطان بیمارستان امدادی ابهر که صبح امروز سه‌شنبه ۴مرداد برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر کمیته عمرانی دانشگاه به طور مستمر و هفتگی تشکیل می‌شود و کلیه‌ی پروژه‌های نیمه‌تمام با حضور مسئولین مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد و این حرکت، باعث تعیین تکلیف و تسریع در تکمیل پروژه‌های مذکور شده است. 
وی تعداد پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه علوم پزشکی زنجان در آغاز ریاست خود در این مجموعه را بیش از   ۶۰ پروژه عنوان کرد و افزود: خوشبختانه تعدادی از این پروژه‌ها در دهه فجر و بخشی از آنها در هفته سلامت افتتاح و بهره‌برداری شد و تعدادی از آنها نیز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان تصریح کرد: هدف از سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها، ارائه خدمت هرچه بیشتر به مردم است و نیمه‌تمام ماندن پروژه‌ها و بلااستفاده ماندن تجهیزات و تخریب و مستهلک شدن آنها در گذر زمان شایسته نظام سلامت نیست.
وی با بیان اینکه پروژه‌ی اورژانس بیمارستان امدادی ابهر و واحدهای غربالگری سرطان و شیمی‌درمانی این بیمارستان در اواخر سال۹۵ کلنگ‌زنی شده است، ضمن ابراز تاسف از طولانی شدن این پروژه، اظهار کرد: افتتاح دیرهنگام پروژه‌ها نه تنها زیان مالی در پی دارد بلکه باعث محرومیت شهروندان از دریافت خدمات می‌شود که یک ضرر مضاعف است.
دکتر بختیاری ابراز امیدواری کرد: کلینیک تخصصی ابهر در آینده‌ای نزدیک افتتاح و وارد چرخه‌ی خدمت شود تا مردم بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به رایزنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با وزارت بهداشت در خصوص تمدید قرارداد کارکنان طرحی و قراردادی ۸۹روزه‌ این دانشگاه اشاره کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم بیشترین جذب نیرو را داشته باشیم و به این طریق از زحماتی که این کارکنان در مدت خدمتشان متحمل شده‌اند، قدردانی کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ابراز امیدواری کرد: در آینده گام‌های موثرتری در حوزه سلامت برداشته شود که نتیجه آن، افزایش سلامت، افزایش امید به زندگی و افزایش خدمت‌رسانی به مردم باشد.

 
 

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 938 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر